Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » sezona 2022/23

Daleké Dušníky : KOSOVKA 11:13 (6:1, 3:4: 2:8)

publikováno 20.09.2022 (aktualizováno 02.10.2022)

Utkání v Dušníkách jsem předehrávali v pátek 16.září. Na perfektně upraveném trávníku jsme se sešli téměř kompletní. Nabádal jsem kluky, aby zapomněli na minulý zápas a soustředili se na ten dnešní.

Bohužel, opět jsme nezachytili začátek utkání a soupeř šel hned rychle do tříbrankového vedení. Pak se hra maličko vyrovnala, ale i tak byli domácí lepší. Kombinovali , zatímco my jsme se bránili a spoléhali na rychlé brejky. Tuto část zápasu jsme prohráli jednoznačně 6:1.

Druhá část byla už o dost vyrovnanější. Zlepšili jsme obranu a především naši útočníci velmi dobře napadali soupeřovu rozehrávku. Zadařilo se i ve střelbě branek a tak tahle část byla dost vyrovnaná.

Do závěrečné třetiny jsme udělali malou změnu a na zahájení jsme poslali nejzkušenější borce s tím, že dají 2-3 góly a půjdou vystřídat. A přesně tak to dopadlo. Během 3 minut jsme dali 3 branky a soupeř byl zcela opařený. Klukům stouplo sebevědomí a najednou začali makat a byli všude. Soupeř pomalu odcházel fyzicky a nám se podařilo dávat další branky.

Nakonec se skóre třetí části zastavilo na 2:8  a tak se urodila výhra 11:13. Za třetí část si zaslouží všichni velkou pochvalu, první třetina byla ale špatná. Dnes musím pochválit speciálně oba naše brankáře.