Úvod » přípravka - sezona 2020/21

Tatran Sedlčany - JESENICE 12:6 (4:2, 2:3, 6:1)

publikováno 09.10.2020

Domluvili jsme si zápas na úterý a odehráli ho na hřišti ve Vysokém Chlumci.

Na zápas jsme po vzali 10 hráčů. A myslím, že to bylo správné rozhodnutí. Děti tentokrát vzaly poctivě i rozcvičku a do zápasu jsme tak vstupovali už probuzeni a připraveni na hru. A po dlouhých 11 minut to bylo utkání velmi vyrovnané a také bez branek. Pak jsme inkasovali , ale naši borci zabrali a otočili na 2:1, poté jsme dostali ještě další branky, ale první třetina skončila  4:2 pro soupeře.

I druhou část hry jsme se soupeřem drželi krok a i hra byla velmi vyrovnaná. A tak jsme tuto třetinu vyhráli 3:2  a do poslední třetiny jsme prohrávali jen 5:6 !

A ani poslední část hry nebyla z naší strany až do 8 minuty solidní. Pak , jakoby nám nestačily síly a obdrželi jsme 4 góly během chvilky. Nevadí, že jsme opět prohráli, myslím, že tentokrát děti hráli velmi dobře a hlavně s chutí do hry a bojovností. V brance tentokrát odchytali zápas oba gólmani velice dobře a myslím, že do budoucna máme do branky možnost vybírat. Matyáš chytal opět nebojácně a do střel šel čelem, David zase tentokrát velmi dobře rozehrával.  Obránci konečně (až na pár okamžiků) dobře rozehrávali po lajnách a srdnatě bránili soupeřovy útočníky.  Naši útočníci zaslouží pochvalu za to, že se snažili pohybem říci si o míč a velmi často se hnali přímočaře na branku. Ještě maličko zlepšit střelbu a nebýt zbrklosti při zakončení a mohlo to být ještě veselejší.

Zkrátka, dnes to byl tým, který si zaslouží pochvalu - za bojovnost, chuť do hry a za to, že po celé utkání byly děti soustředěné na zápas.   Ano, soupeř byl lepší, byl fotbalovější, ale přístup všech našich hráčů byl tektokrát diametrálně odlišný od minulého zápasu. Za to děkuji.