Úvod » starší přípravka sezona 2018/19

KOSOVKA : Prostřední Lhota 11:6 (2:1, 4:1, 5:4)

publikováno 31.05.2019

V posledním domácím zápase jsme přivítali kluky z Prostřední Lhoty. Už při rozcvičce a pohledu na soupeře nám bylo jasné, že to nebude lehké. Navíc chyběl Lukáš a tak jsme museli protočit 3 hráče v brance. V první třetině utkání to byl jeden osobní souboj za druhým. Ani jeden tým neměl nějakou viditelnou převahu a také padly jen 3 branky.

V druhé části hry se kluci přeci jen trochu probrali a začali více útočit. Díky tomu si vypracovali náskok 6:2. Tady už byly vidět akce na jeden dotek, rychlý přechod do útoku a nebýt výborného gólmana hostí, mohlo to být ještě s větím náskokem.

Poslední třetina se nám zpočátku moc nedařila a dostali jsme rychle 3 branky a rázem to bylo o gól. Kluci ale nepřipustili nějaké drama a postupně nastříleli dalších 5  gólů. Nakonec se  mohli radovat z dalšího vítězství - 11:6 - a naposled si na domácím hřišti mohli zakřičet " Kosováci hej hej hej..."

Díky všem rodičům, kteří přišli kluky povzbudit.

Čeká nás už jen poslední mistrovské utkání (čtvrtek 6.6. od 17h) v Jesenici a pak turnaj 2010/11 v Jesenici  a to 15.6.