Rožmitál : KOSOVKA 8:6 (1:2, 4:3, 3:1)

publikováno 25.05.2019

Jen 8 hráčů dorazilo na dnešní zápas, který se hrál navíc za horka a dusna.

Začali jsme dobře a kluci byli důrazní především před soupeřovou brankou. Díky tomuto důrazu Marka, Radima  a Honzíka jsme vstřelili 2 branky a vedli 2:0. Pak soupeř spíš náhodou než úmyslem snížil na 2.1.

Druhá část hry už byla naprosto vyrovnaná a tak se střídal jeden útok za druhým tu na jednu tu na druhou branku. Měli jsme šance, ale nevyužili je, buď jsme netrefili branku, nebo naopak přímo trefovali brankáře. Soupeř několika pěknými akcemi dotáhl na 5:5.

Do třetí části hry jsme vystřídali v brance a kluci už byli hodně unavení, vždyť byli jen 2  na střídání. Pomalu ale jistě docházely síly a tak jsme více bránili, než útočili. Dostali jsme 3 branky a my vstřelili jen jednu a tak jsme poprvé na jaře prohráli.

To by nebylo samo o sobě tak strašné, soupeř byl prostě lepší a nám se nedostávalo sil. Kluci si zaslouží pochvalu a poklonu , protože  dnes zápas odmakali a dali do toho vše.  Co nás ale mrzí byla reakci některých našich hráčů, kdy se po zápase vztekali, nadávali a byli naštvaní. Sakra kluci, to je sport, soupeř byl prostě lepší, je potřeba si to přiznat a nevztekat se.

Ve čtvrtek 30.května od 17 h nás čeká poslední domácí zápas a bude i hodně diváků, tak zapomeňte na dnešek a soustřeďme se na další zápas.