Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » starší přípravka sezona 2018/19

Pičín : KOSOVKA 4:5 (0:2, 1:3, 3:0)

publikováno 09.05.2019

K tomuto zápasu jsme opět odjížděli jen se dvěma hráči na střídání. Do utkání jsme vstoupili aktivně a soupeře přehrávali. Vypracovali jsme si několik šancí, ale pořád ne a ne trefit odkrytou část branky. Až v 11 minutě si dal soupeř po našem rohu vlastní branku. To naše kluky trošku uklidnilo a nakonec jsme přidali ještě jeden gól. Soupeř v této části hry vystřelil na naši branku pouze 1 !

Druhá část zápasu už byla vyrovnaná a soupeř hrozil především po pravé straně a tak se měl Kuba V i Kuba J co ohánět. Tady hodně podržel Lukáš v brance, když chyti asi 3 tutovky soupeře. I my jsme měli šance, ale jako obvykle jsme je nevyužili. Přesto jsme třikrát skórovali a po druhé třetině vedli 5:1

Na poslední třetinu šel do brány Patrik a měl co dělat , aby pochytal všechny střely soupeře. Kluci nějak přestali hrát, nedařila se kombinace a mnoho šancí jsme neměli. Tuhle třetinu byl soupeř mnohem nebezpečnější než my. Branku na 5:4  dal jsme obdrželi naštěstí  v poslední minutě, ale hrát ještě 5 minut, no nevím nevím.

Utkání bylo hodně vyrovnané , hodně běhavé a hodně o osobních soubojích. Tohle vydřené vítězství bylo o to důležitější. Doma se utkáme s Pičínem hned tuto neděli od 10 h.