Úvod » starší přípravka sezona 2018/19

KOSOVKA : Láz 9:4 (2:0, 3:2,4:2)

publikováno 05.05.2019

Ani v 6. zápase jara jsme neprohráli.

Dnes jsme se sešli snad úplně všichni. Hned na začátku jsme kluky upozorňovali, že soupeř nebude lehký a pro výhru budeme muset hodně makat. První třetina nám dala za pravdu. Nemohli jsme se dostat do šancí, soupeř oproti čtvrtečnímu zápasu velmi dobře bránil. Naštěstí i naši borci pozorně bránili a tak jsme z několika málo šancí získali jen minimální náskok- 2:0

Druhá třetina byla podobná , místo abychom si více nahrávali , chtěli jsme spoustu situací řešit individuálně a to nebylo ideální. Přesto jsme tuto třetinu vyhráli 3.2. Za tmínku stojí akce Patrika, který dostal dobrou přihrávku, zpracoval pravou , přehlavičkoval soupeře a z první ji levačkou umístil pok klacek.

Poslední část hry šel chytat Tobiáš a několika dobrými zákroky podržel tým. Kluci už si to strkali lépe než dosud a bylo to na hře znát. Měli jsme více šancí a více střel na branku. Soupeř začal také více kombinovat a místy to byl obostranně velmi pohledný fotbal. Kluci potvrdili čtyřmi góly svou jarní neporazitelnost a dnešní vátězství bylo zasloužené. Klukům patří opět pochvala za předvedený výkon a za fotbalovost především ve třetí části hry. Přesto si myslím, že mnoho našich hráčů nešlo do hry dnes na plno a mají ještě rezervy v bojovnosti. Tak snad ji ukážou už ve středu, kdy jedeme do Pičína (hrajeme od 10h, sraz nejpozději v 9:30h)