Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » starší přípravka sezona 2018/19

Láz : KOSOVKA 2:9 (0:3, 2:0, 0:6)

publikováno 02.05.2019

Dnes kluci odehráli velmi těžké utkání. Nám chyběli 4 hráči, měl soupeř vysoké hráče a hrálo se ve větru, který komplikoval hru.

Nicméně naši borci se s tím popasovali lépe než soupeř. Začátek hry patřil jasně našim borcům a kdybychom proměnili ještě 3-4 tutové šance, nemusel to být takový nervák. Druhou třetinu jsme byli znovu aktivnější, fotbalovější, dostávali jsme se do vyložených šancí...ale neproměňovali je. A tak soupeř 2x vystřelil z dálky a rázem to bylo 3:2. Kluci toho měli opravdu plné kecky a do třetí třetiny jsme si řekli, že zkusíme udeřit a dát dva rychlé góly. A tak se také stalo. Poté kluci mačkali soupeře a dávali branku za brankou. A kydybychom proměnili naše tutovky, byl by výsledek hodně dvouciferný! Soupeř hrozil rychlými brejky, ale ty likvidovala naše obrana nebo gólman.

Za dnesší bojovný výkon si kluci jednoznačně zaslouží pochvalu. Dnes zvolili nejlepšího hráče přímo fanoušci soupeře- Honzíka, která dnes 3 góly dal a na další přihrál. Fanoušci a rodiče se ptali co je to za borce. A to je ročník 2011 a soupeři byli většinou ročníky 2008.