Úvod » starší přípravka sezona 2018/19

KOSOVKA : Jesenice B 6:3 (1:0, 4:1, 1:2)

publikováno 29.04.2019

I druhý jarní domácí zápas vítězný.

Druhý jarní domácí zápas jsme sehráli s kombinovaným týmem Jesenice A+B. Byl to jednoznačně zatím nejtěžší soupeř. Celá první třetina byla velmi vyrovnaná a do 15 minuty to bylo 0:0. Ani jeden tým si nevypracoval vyloženou šanci. Jediný gól této část hry dal  Lukáš z trestňáku.

Druhá třetina ale byla už jiná a naši borci hráli nadoraz. To se začalo projevovat i ve hře , kdy jsem soupeře přehrávali mimo jiné i skvěle rozehrávajícímu Lukášovi. Několikrát jsme viděli výtečnou kombinaci našich borců a tak jmse tuto třetinu vyhráli 4:1 .

Poslední část utkání už nám pomalu docházely síly, ale kluci se zmáčkli a i když jsme tuto část prohráli 1:2 , celkové vítězství 6:3 bylo vydřené, ale zasloužené.

Kluci si zaslouží pochvalu, i když to dnes nebylo úplně s plným nasazením a bojovností. Nerad někoho chválím extra, ale dnes musím vyzdvihnout Lukáše, který čapal fantasticky a výbornou rozehrávkou posílal spoluhráče do rychlých útoků.