Úvod » starší přípravka sezona 2018/19

1. FK Příbram : KOSOVKA 6:7 ( 2:0, 2:5, 2:2)

publikováno 31.03.2019

První mistrák jara- krásné počasí, utkání na prvoligovém trávníku a výhra - krátké shrnutí.

Ale popořádku. Od začátku nebylo jasné, na kterém hřišti se bude hrát, kluci byli nějací ospalí, snad jarní únavou. Nakonec po rozcvičce přichází domácí trenér a oznamuje, že si zahrajeme na hlavním , tedy prvoligovém hřišti. Diváci zaujali místa na VIP tribuně a zápas mohl začít. Nabádali jsme kluky, aby napadali soupeře a nenechávali jim prostor pro kombinaci. To se zpočátku i dařilo a měli jsme několik šancí. Soupeř ale hrál i s gólmanem hodně v poli a snažil se kombinovat. 3 střely na naši branku znamenali 2 góly a tak první třetina skončila 2:0 pro soupeře. Do druhé části hry jsme kluky trošku nabudili a i oni sami viděli, že nejsme o nic horší než domácí. A kluci si to vzali k srdci, začali více bojovat a hned to bylo na skore znát. nejprve svým důrazem 2x zavěsil Filip, pak se podařil roh a Vojta nás poslal do vedení. Kluci se rvali o každý míč ( také dostali slušně nakopáno- předvším Vojta, Tobiáš a Tomáš). Přesto jsme bojovali dál a nakonec jsem po druhé třetině vedli 5:4. Ve třetí části jsme drželi tento stav až do 10 minuty, kdy jsme inkasovali běhen 3 minut hned 2x. Ale kluci to nevzdali a bojovali až do konce. To přineslo 3 minuty před koncem vyrovnání a minutu na to i vítěznou branku.

Myslím, že soupeř byl fotbalovější, více kombinoval, ale naši borci bojovali a opět ukázali, že nevzdají žádný zápas a tak vítězství 7:6 je velmi ceněné.