Z turnaje v Černošicích vezeme stříbro !!!

publikováno 24.02.2019

V sobotu 24. února jsme se zúčastnili halového turnaje přípravek v Černošicích. Kluci byli tentokrát nažhavení hned od počátku a hned v prvním utkání jsme pohodlně zdolali tým FC Zlíchov 4:0. Kdybychom ale proměnili polovinu dalších vyložených šancí, vyhráli bychom snad 15:0. Protože nedorazil kluci z Mělníka, sehráli jsme mimo turnaj další utkání s týmem Sparty Kolín. A ani tady kluci nezaváhali a ve vyrovnaném utkání zvítězili 2:1. Dalším soupeřem byl tým Černošic(modrá) a byl to velice vyrovnaný zápas. Měli jsme sice převahu, ale nedokázali jsme dát branky a tak jsme vyhráli jen 1:0. Předposlední zápas jsme sehráli s Kolínem- tentokrát už naostro- a byl to asi nejhezčí a taky nejbojovnější zápas turnaje. Šli jsme do vedení po parádním chytrém lobu Patrika. Pak jsme ale přenechali iniciativu soupeři a ten trestal - 1:3. Kluci se ale nechtěli vzdát a když jsme asi 3 minuty před koncem snížili na 2:3 , všichni makali na 110%!  Bohužel ani to nestačilo a tak jsme jedinkrát prohráli. Poslední zápas s týmem Černošic (červená) už byl opět v naší jednoznačné režii a vítězství 4:2 bylo zasloužené. Kluci dnes celý turnaj bojovali jako lvi, rvali se o každý míč, skvěle napadali soupeře a hráli opravdu velmi dobře.

Opět jsme si vyslechli dotaz, kde že ta Kosovka leží. A organizátoři se svěřili, ža tak bojovný tým z vesnice tady snad ještě neměli. Nejlepším střelcem turnaje byl Tomáš Vodenka !

Kluci zaslouží maximální pochvalu, ukázali jak se bojuje za Kosovku !!!