Vezeme z Prahy 3 místo!!!

publikováno 03.02.2019 (aktualizováno 11.02.2019)

Turnaj starší přípravky v Jesenici u Prahy

Dne 2.2.2019 starší přípravka fotbalistů Kosova Hora vyrazili na turnaj do Prahy.Nasbírat nové zkušenosti a porovnat síly s ostatními týmy.

Soupeři byly: Jesenice (bíla) , Jesenice (modrá), Chodov, Dolní Jerčany.

Hrálo se 4+1 , 1 x 10 minut , každý s každým dvoukolově.

Vstup do turnaje Nám vyšel.Porazili jsme Chodov 1:0.Druhý zápas Nás čekal favorit turnaje,domácí Jesenice (bílá).V tomto zápase se projevila Naše slabost neproměňování šancí a soupeřova větší fotbalová kvalita.Prohra 2:0 nám trochu otevřela oči.Další Náš soupeř D.Jirčany byl pro Nás "nejlehčí" soupeř.Výhra 4:1 při které si Tomáš V. připsal hatrick, byla zasloužená.Po remíze 1:1 s druhým domácím celkem Jesenice (modrá), jsme měli turnaj dobře rozehraný.

Druhé kolo jsme začali povinným vítězstvím nad Chodovem 2:0.V kabině byla skvělá atmosféra a kluci nastupovali do utkání s favoritem Jesenice (bílá).Byli odhodlaní se poprat o vítězství.Bohužel přišla prohra 0:3.Nezbývalo než jít do boje o druhé místo.Dále jsme společně s rodiči kluky povzbuzovali a fandili.Bezbranková remíza s D.Jirčany, kde jsme neproměnili několik šancí a v závěru  byli rádi za remízu, ta nás poslala do přímého souboje o druhé místo s týmem Jesenice (modrá).Brzký gól ,který jsem obdrželi na začátku zápasu Nás trochu překvapil a určil vývoj rozhodující bitvy.Kluci se však nevzdávali a hlavně v závěru to byl pořádný kotel.Ten však přinesl pouze 1 gól.Po prohře 1:3 jsme získali 3 místo!!

Myslím ,že to je skvělé umístění.Klukům děkuji za super náladu v kabině i za tu bojovnost,která v nich byla po celý turnaj.

Chtěl bych poděkovat rodičům,že si udělali čas ,absolvovali dlouhou cestu ,fandili a drželi palce :-).Poděkovaní patří i Michalovi ,který se nemohl zůčastnit z důvodu nemoci za přihlášení do turnaje.