Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » starší přípravka sezona 2018/19

Tatran A : KOSOVKA 12:7

publikováno 12.10.2018

Dnes jsme po dohodě se soupeřem odehráli utkání, které se mělo podle rozlosování hrát 10. listopadu.

Kromě Patrika jsme měli k dispozici úplně všechny hráče. Trošku nám to působilo problémy při střídání, protože tolik hráčů ukočírovat není jednoduché.

Opět jsme nezačali nejlépe. Přesto, že kluky pokaždé upozorňujeme, že musí bojovat hned od začátku, zase jsme první třetinu jasně prohráli (myslím tím gólově) a o výsledku bylo vlastně rozhodnuto. Druhá třetina už byla o poznání vyrovnanější a třetí část hry jsme brankově vyhráli. Soupeř měl kromě 2 hráčů všechny ostatní ročníku 2008 a bylo to velmi znát při soubojích. Fyzicky jsme se prostě rovnat nemohli. Přesto se kluci s tímto problémem vyrovnali vcelku dobře a zápas nebyl vůbec jednoznačný. Soupeře jsme potrápili a výsledek byl, myslím si, odpovídající tomu, co jsme byli schopni uhrát. Kluci bojovali, ale prostě to dnes na soupeře nestačilo.

pár fotek - zde

V neděli hrajeme další mistrák, od 10 h v Počepicích a sraz je nejpozději v 9:30 na tamním hřišti.