Jesenice B : KOSOVKA 5 :12

publikováno 06.10.2018

Výborný výkon a zasloužené vítězství

Dnes jsme odehráli další mistrovské utkání na horké půdě v Jesenici. Obavy s neúčasti Lukáše se nenaplnili. Kluci bojovali i za něj a za ostatní hráče, kteří nemohli nastoupit. Opět, jako obvykle, jsme nezačali dobře. Soupeř nás přehrával a svým důrazem se dostával do šancí. Naštěstí jsme dostali jen 2 branky , poté snížili a v samotném závěru první třetiny i vyrovnali. Do druhé třetiny jsme zvýšili tlak, přidali v osobních soubojích a konečně začali hrát fotbal po zemi . To se vyplatilo a postupně jsme získávali převahu. V poslední třetině už byli kluci rozjetí a tak sázeli jednu branku za druhou. Opět se na zápas moc pěkně koukalo a bylo vidět, že to kluky baví. Hráli pěkný fotbal a zaslouží si pochvalu , tenkokrát právě i za hru po zemi.

Pokud takhle budou hrát i příští týden- něděle 14.10. od 10 h v Počepicích- navrhuju vzít je na zmrzlinu, co vy na to rodiče?

Ještě jedna technická poznámka. Příští týden ( si středa nebo čtvrtek) bychom snad mohli odehrát odvetu s Tatranem A( u nich na Tavernách) . Podle losu máme hrát až 10. listopadu, ale myslím, že je zatím dobré počasí, tak toho využijme, nevíme jak bude v půlce listopadu.