Úvod » starší přípravka sezona 2018/19

starší přípravka odehrála utkání v Janovicích

publikováno 04.10.2018

Po předpřípravce nastoupila starší přípravka ke svému utkání. Bez Lukáše, Patrika , Filipa a Martina. Utkání bylo od začátku velmi pohledné a v první třetině padle jen jediná branka a to do sítě domácích. Druhá a třetí třetina měla podobný obraz hry - my jsme více drželi míč a snažili se kombinovat, soupeř hrozil rychlými brejky. První dvě třetiny výtečně odchytal Vojta, třetí část potom Tomáš. Velkým pozitivem bylo dnes výborné zapojení obou Františků do hry a také konečně Marek se za své snažení a bojovnost dočkal branky , vlastně dvou. Kluci hráli velmi dobře a i penalty tentokrát neodflákli , takže si po povedeném zápase a vítězství 7:4 mohli zakřičet svůj pokřik. Dnes zaslouží pochvali všichni, přesto bych speciálně pochváli oba Františky a také Marka.

V sobotu už nás opět čeká mistrák a to od 10 h v Jesenici, takže se sejdeme nejpozději v 9:30 na tamním hřišti !!