Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » starší přípravka sezona 2018/19

Sedlčany B : KOSOVKA 9:8

publikováno 29.09.2018

Opět velmi pěkné utkání a to z obou stran. Kluci znovu propásli začátek a trvalo dobrých 5-6 minut, než jsme se srovnali. Jinak bylo utkání vyrovnané, soupeř byl fotbalovější, to beze sporu, naši borci ale bojovali jako lvi. I bez Patrika a Filipa dřeli a bojovnost se vyplatila. Viděli jsme spoustu osobních soubojů, a také dnes fantastického Lukáše. Kluci ale bojovali všichni, bez rozdílu.  První třetinu jsme prohráli 1:3,  druhou 1:4. Poslední třetina ale patřila brankově nám - 6:2. Především důraz při soupeřově rozehrávce (Tomáš, Martin,Vojta a  Marek), tak i velmi kompaktní obrana ( Tobiáš, Kuba V a Kuba J) tvořily výborný týmový výkon. Fanda si ještě na více hry bude muset chvilku počkat, chodí trénovat jen chvilku.

Kluci, smekám před vaším dnešním výkonem.

Ještě malou poznámku k výsledku-  "V zápalu boje" jsem si nepoznamenal ve třetí třetině 2 branky soupeře.Tímto se omlouvám.