Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » starší přípravka sezona 2018/19

KOSOVKA : Sedlčany A 5:11

publikováno 23.09.2018 (aktualizováno 25.09.2018)

Dnes jsme odehráli další utkání , hostili jsme Sedlčany A. Soupeř byl opět ročníku 08 a 09, narostlí kluci ... . Před začátkem utkání jsme vyměnili dresy a řekli jsme si několik důležitých věcí k zápasu. Nastoupili jsme trošku bojácně a soupeř nás nepustil prakticky do žádné vyložené šance. Mnoho střel soupeře zlikvidoval výborně chytající Lukáš, přesto jsme inkasovali 5x. Druhá třetina už byla o poznání vyrovnanější, kluci se přestávali vyhýbat osobním soubojům a i když to hodněkrát bolelo, bojovali. Už jsme se dostali k několika slibným zakončením, ale chyběla razance. Druhou třetinu jsme prohráli jen 1:3.

V poslední třetině nastoupili kluci s velkým odhodláním a bojovností a bylo to na hřišti znát. Přitvrdili v soubojích, makali, bojovali o každý balon a rázem jsme měli poměrně hodně šancí. Lukáš skvěle rozehrával a dostávali jsme se jednoduše do šancí. Tato třetina byla z naší strany asi nejlepší za posledních 5 zápasů. Za obrovskou bojovnost, chuť a týmový výkon si všichni zaslouží pochvalu. Kluci ukázali, že i proti starším a větším hráčům se dá hrát. Tuto třetinu jsme dokonce vyhráli 4:2

Tak jako kluci hráli ve třetí části , s takovým nasazením by měli hrát pokaždé.

V úterý trénink nebude, odpočiňte si, čeká nás zápas doma ve čtvrtek 27.9. od 17  h a pak v sobotu 29.9. od 15:30 h v Sedlčanech na Tavernách.