Úvod » starší přípravka sezona 2018/19

dvě přípravné utkání

publikováno 14.09.2018

Protože jsme měli o víkendu volno, domluvili jsme si 2 přátelská utkání. Nejprve jsme odehráli zápas v Křečovicích. Pojali jsme jej jako opravdové přátelské utkání, zkoušeli jsme různé varianty rozestavení a také jsme dali šanci 3 novým hráčům. Soupeř nás ale jasně předčil v nasazení a bojovnosti. Opět se ukázaly naše nedostatky a je jasné na čem musíme zapracovat. Prohra 6:8 ale není tak špatná, jako byla předvedená hra.

Druhý zápas jsme odehráli místo čtvrtečního tréninku a to s hráči z Vrchotových Janovic. Soupeř byl hodně bojovný a fotbalový. V první a druhé třetině to byl fotbal opravdu velmi povedený a pohledný z obou stran. Kluci tentokrát bojovali. Do třetí třetiny už jsme trochu hráče promíchávali a nakonec prohráli 2:5. Alespoň penaltový rozstřel byl uspokojivý. Kluci tentokrát zaslouží pochvalu, 40- 45 minut drželi se soupeřem krok jak fyzicky , tak v osobních soubojích  (nezapomínejme, že oba soupeři měli hráče r 08 a 09, my hrajem s 09-11) a získali tak další zkušenosti. Málokdy někoho s hráčů chválím jednotlivě, ale tentokrát musím pochválit novou posilu- Marka , který oba zápasy hrál velmi dobře.

Teď se musíme soustředit na další mistrák a v sobotu v Jesenici předvést dobrý výkon.