Úvod » starší přípravka sezona 2018/19

Višňová : KOSOVKA 5:7

publikováno 02.09.2018

Další mistrovské utkání jsme odehráli ve Višňové. Na mokrém trávníku za lehkého deště. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a soupeře jsem přehrávali. Bohužel jen před jejich  branku, tam jsme nedokázali vysřelit a tak první třetina skončila jen 0:2.

I druhá třetina přinesla podobný obraz hry, měli jsme více šancí, domácí brankář se rozchytal a zlikvidovat několik našich  brankových příležitostí. V poslední části hry jsme se snažili přidat nějakou branku, ale buď nám docházeli síly, nebo jsme si neporadili s terénem..., zkrátka soupež hrál jak vyměněný a byl lepší. Střílel z větší dálky a Lukáš měl plné ruce práce. Naštěstí jsme i my nějakou branku přidali a tak utkání skončilo 5:7.

Kluci dnes bojovali, to se jim nedá upřít, ale ve srovnáním s prvním zápasem to nebyl dobrý fotbal.