Úvod » starší přípravka sezona 2018/19

KOSOVKA : Počepice 13:5

publikováno 26.08.2018

Sezonu  2018/19  jsme zahájili zápasem  s tradičním rivalem z Počepic. Hráči soupeře budili respekt svým vzrůstem a velmi dobrým gólmanem. Naši borci začali od začátku opatrně a pomalu se rozkoukávali. Zpočátku bylo utkání velmi vyrovnané, ale postupně jsme se více a více prosazovali a dostávali do šancí. Soupeř hrozil rychlými brejky a také střelbou, ale Lukáš v brance chytal fantasticky. První část hry jsme vyhráli 2:0, když obě branky vstřelil neúnavný Tobiáš.

Druhá třetina byla více branková a skore 7:1  po této třetině bylo radostnější. Poslední část hry jsme překvapivě měli více ze hry a i fyzicky jsme soupeře přehrávali. Nebýt krátkého výpadku, kdy jsme inkasovali 3x během krátké doby, byla i tato třetina parádní. Posledních pár minut šel chytat Tomáš a Lukáš si chtěl také zahrát. Celkové skóre se zastavilo na velmi příjemných 13:5.

Za předvedenou hru, bojovnost a chuť do hry musím dnes pochválit naprosto všechny ! Perličkou byl i první gól Víti, který hrál teprve  svůj třetí zápas. Lukáš dnes předváděl (hlavně v první třetině) fantastické zákroky a skvěle rozehrával.