Úvod » mladší přípravka - sezona 2017/18

Vítězství v Jesenickém turnaji

publikováno 27.05.2018

Bez ztráty bodu kluci vybojovali 1. místo v turnaji

Krásné sobotní odlopedne s účastí 6 týmů mladší přípravky. Hned první zápas nás čekal velmi silný tým Vrchotových Janovic. A bylo to opravdu těžké utkání . Nejprve jsme prohrávali 0:1, do pločasu se nám ale podařilo vyrovnat. Kluci bojovali až do konce a to se vyplatilo, protože 15 s před koncem se trefil hlavou Tobiáš a těsné vítězství bylo naše. Dalším našim soupeřem byl výběr hráčů tzv. Hvězdičky. Tady kluci už se rozjeli a zvítězili jasně 9:0. Třetím soupeřem byl domácí tým, dosud neporažený. První poločas byl hodně vyrovnaný a skončil 2:2. Druhá půle už byla z naší strany přesnější a naše vítězství 5:2  bylo zasloužené. Předposlední zápas jsme sehráli s Počepicemi. Začali jsme velmi dobře a vedli 2:0, pak kluci ale přestali hrát a rázem bylo vyrovnáno. Ve druhém poločase ale kluci opět zabrali a po dalších 2 brankách jsme zvítětili 4:2. Potom už nás čekalo poslední utkání - Petrovice. A hrálo se o vše- tedy vítěz utkání bude celkový vítěz. Opět dobrý začátek a vedení 2:0, pak jsme ale dostali branku a kluci najednou znejistěli. Ve druhém poločase ale vrhli všechny síly do útoku a přidali ještě 2 branky, a tak se po vízězství 4:1 kluci radovali z prvenství.

Hráli opravdu dobře a opět všem ukázali, že tenhle tým umí ! Kromě velkého poháru , melouna, dortu a bonbonů jsme také získali několik nej.

Nejmladším hráčem byl oficiálně vyhlášen kosohorský Antonín Šrejer

Největším likvidátorem hráčů pak Jakub Vávra, který vyřadil ze hry minimálně 4 hráče. Nejlepším brankářem pak Lukáš Rambousek a nejlepšími fanoušky - rodiče (a myslím tím všechny rodiče, protože vytvořili skvělou atmosféru). Turnaj se opravdu vydařil po všech stránkách.